Význam slov

Fasádní barvy

Fasádní barvy jsou určeny pro venkovní nátěry fasád a zdí.

Fasádní barvy
Fasádní barvy se používají v širokém spektru barevných odstínů.

Fasádní barvy se dělí na tři základní druhy:

Akrylátové fasádní barvy jsou odolné vůči silným dešťům. Odolávají i agresivní průmyslové atmosféře a jiným povětrnostním vlivům. Vyznačují se dobrou paropropustností, omyvatelností a stálobarevností. Jsou vhodné k nátěrům betonových podkladů, minerálních omítek, starých nátěrů disperzních fasádních barev a omítek, sádrokartonů, dřevěných desek po předchozí úpravě apod.

Silikonové fasádní barvy s vysokou paropropustností jsou dobře použitelné pro aplikaci na sanačních omítkách a alkalicky nestálých podkladech.

Silikátové fasádní barvy na bázi silikátů draselného vodního skla jsou odolné vůči vlhku z podkladu, maximálně paropropustné, hydrofobní, odolné vůči alkalickým vlivům a schopné spojit se alkalickou reakcí s minerálním podkladem. Jsou vhodné pro použití na sanačních omítkách, renovačních nátěrech památkových objektů, ale i k novým nátěrům minerálních podkladů, zateplovacích systémů používajících minerální vlnu apod.

Význam dalších slov: Elektronická cigareta, Zateplení fasády, Bostonské pití čaje, Umělá hnojiva, Ultrazvuk, Druhy živností, Sýr, Falcovačka, Ájurvéda, Eldorado, Dalekohled

Význam slov
Barvy působí na psychiku a vyvolávají různé pocity.

Informace na yin.cz. Tyto stránky používají cookie, jak jsou využívána vaše data.